Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podwyżkę jednak mogę zaakceptować tylko w jednym przypadku – jeśli ktoś obieca mi, że w najbliższym czasie zdecydowanie poprawi się jakość komunikacji w Lublinie-dlaczego człowieku zgadzasz się niejako za mnie i resztę mieszkańców????? Ja się na podwyżkę nie zgadzam.Uważam,że i tak mamy drogie bilety,a biorąc pod uwagę stan taboru mmiejskiego,"(NIE)punktualność pojazdów i brak bezpieczeństwa w pojazdach-stanowczo za drogie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażerka napisał:
Podwyżkę jednak mogę zaakceptować tylko w jednym przypadku – jeśli ktoś obieca mi, że w najbliższym czasie zdecydowanie poprawi się jakość komunikacji w Lublinie-dlaczego człowieku zgadzasz się niejako za mnie i resztę mieszkańców????? Ja się na podwyżkę nie zgadzam.Uważam,że i tak mamy drogie bilety,a biorąc pod uwagę stan taboru mmiejskiego,"(NIE)punktualność pojazdów i brak bezpieczeństwa w pojazdach-stanowczo za drogie!!!!!!!
Punktualność.... na pewno by się poprawiła, jakby na każdym przystanku popularniejszych linii do kierowcy nie ustawiała się 10-osobowa kolejka chórem śpiewająca "studencki proszę".... to tak swoją drogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też szlag trafia, jak widzę plotkujące na przystanku obok kiosku panieneczki, które wskakują przednimi drzwiami i kupują bilet u kierowcy. Rozumiem to, jeśli ktoś wsiada tam, gdzie kiosku nie ma, lub gdy jest zamknięty. A czy ktoś zwrócił uwagę na kursowanie linii 31, szczególnie przy niesprzyjających warunkach pogodowych? Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma - a potem całe stado na raz. A w godzinach szczytu zawsze są krótkie. Przegubowce jeżdżą po 8 rano, albo po 17. I nie ważcie się podnosić cen za takie usługi! I tak jest drogo, jak na najbiedniejszy region Europy (poza Albanią).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co powstal ZTM ABY ZROBIC PORZADEK Z CALA KOMUNIKACJA W LUBLINIE -CO ZROBIL NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie zliczona ilosc ulg .Jesli ktos takie ulgi przyznal TO NIECH ZA NIE PLACI .mnostwo jezdzacych na gape za to wszystko placimy my .Gdzie jest pan prezydent miasta lublin gdzie sa radni MIJA PRAWIE ROK -PORA ROZLICZYC Z DZIALALNOSCI ZTM .Zapchane autobusy to przeciez ZTM twierdzi ze wystarcza ich na liniach to ZTM nie chce ich dolozyc BO TRZEBA ZA TO ZAPLACIC .TO ZTM STWIERDZIL ZE W KOM PRYWATNEJ WYSTARCZY 4 PRZEGUBOWE AUTOBUSY NA 2010 ROK . Dlatego mamy to co mamy i jeszcze dlugo dlugo tak bedzie w tym miescie. NIKOMU TU NIE ZALEZY ZEBY NAM ZYLO SIE LEPIEJ .Taka przebudowa ulic jak kunickiego napewno poprawi punktualnosc autobusow ,i wiele jeszcze innych . a przeciez wystarczy zeby autobus byl umownie pojazdem uprzywilejowanym i miec obowiazek umozliwic mu wlaczenie sie do ruchu itp. POTEM MOZEMY ZACZYNAC ROZMOWE O PODWYZCE BILETOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kompletna porażka. I tak juz jezdze prywatna komunikacja bo jest taniej. Nie wypowiadam sie na temat biletów czasowych bo to kompletna paranoja. Z Lwowskiej do parku saskiego jezdzi sie autobusem jak nie ma korków 10-15 minut ale zdaza sie ze i 25 minut to co ja mam ryzykowac ze kasujac bilet 15 minutowy zdaże dojechac? ciekawe jak nie zdaze czy mpk bedzie zwracało za poprzedni bilet :-) bo musze w tej sytuacji skasowac drugi paranoja !!!!! Jestem za jedyna podwyżka max 2,20 zł a i tak w wakacje znowu podniosa cene. chyba na rower sie na wiosne przezuce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojdzie do tego ze ludzie przestana jezdzic mpk i zaczna chodzic na piechote... juz duzo bardziej sie oplaca pojechac wlasnym samochodem do miasta - taniej i wygodniej... zamiast obnizac ceny biletow aby zachecic ludzi do przejazdu komunikacja miejska to skutecznie odstraszaja... sam bym pewnie jezdzil gdyby ceny biletow byly znacznie nizsze... jadac np w 4 osoby to czesto taniej wyjdzie przejazd taksowka niz mpk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...